System przywołaczy bezprzewodowy w gastronomii

Opublikowane przez

System przywołaczy bezprzewodowy w gastronomii pozwala na zwiększenie przychodów i pozyskanie większej ilości Klientów. Jeżeli widzisz związek między powolną obsługą, długim oczekiwaniem i niezadowoleniem gości a brakiem zysków, to koniecznie zapoznaj się z rewolucyjnymi możliwościami bezprzewodowych systemów przywoławczych. Takie systemy pomagają uporządkować i uprościć zarządzanie obsługą gości i pracą kelnerów. Pomogą Ci zwiększyć rotację stolików, zwiększą średnią wartość rachunku i zwiększą wydajność pracy kelnerów.

System przywoławczy to nowoczesne, bezprzewodowe rozwiązanie służące do komunikacji w lokalach gastronomicznych pomiędzy kucharzami a kelnerami. Systemy integrują się z oprogramowaniem do zarządzania restauracjami. Idealnie sprawdzają się we wszelkiego rodzaju obiektach gastronomicznych.

Działanie systemu jest bardzo proste i przyjazne w użytkowaniu. Po naciśnięciu bezprzewodowego przycisku przez klienta, kelner otrzymuje komunikat na „zegarek – pager” lub tablicę informacyjną LED o konieczności podejścia do danego stolika. Zdarza się, że klienci mają problem w jaki stosowny sposób zawołać kelnera. Drugim spotykanym problemem w zatłoczonej restauracji jest zauważenie przez kelnera potrzeby podejścia do stolika. System przywołaczy eliminuje te problemy poprzez jedno wciśnięcie przycisku. Specjalny przycisk posiada opcje zawołania kelnera, prośbę o rachunek oraz anulowania. Korzyścią tego jest wiedza kelnera czy dany posiłek jest zakończony, czy dalej kontynuowany.

System pozwala zaoszczędzić czas zarówno kelnera jak i konsumenta. Co w dłuższej perspektywie zwiększa ilość obsługiwanych klientów oraz ich zadowolenie. System przywołaczy umożliwia zarządzanie czasem, kiedy klienci długo zastanawiają się nad wyborem posiłku, a obsługa w tym czasie może wykonywać inne czynności. System pozwala przypisać danemu kelnerowi konkretne stoliki do obsługi. Dołączone oprogramowanie daje możliwość analizy długości trwania podejścia kelnera do stolika od momentu przyciśnięcia. Eliminuje sytuacje skrępowania klientów długim zastanawianiem się nad wyborem posiłku. Taki system gwarantuje wysoką jakość zadowolenia klienta, co wzmacnia wizerunek firmy.

Systemy przywoławcze mają szerokie zastosowanie m.in. w restauracjach, hotelach, domach pomocy, ośrodkach SPA i szpitalach.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.